Tom Tailor
17 апреля 2014 г. 15:05:57

На ринку якісного одягу для спорту , а також молодіжного одягу торгова марка Tom Tailor зайняла свою нішу. Вирішальною ідеєю , яка сприяла успішності та популяризації виробленої продукції , є політика фат -фешн . Могласно цій ідеї кілька ліній стильного одягу , включаючи чоловічий та жіночий одяг в стилі casual , а також дитячу , молодіжну одяг і одяг для спорту по кілька колекцій на рік , кількість яких може доходити навіть до дванадцяти .

Спочатку компанія , утворена в німецькому Гамбурзі в 1962 році , займалася в якості основної діяльності пошиттям простих сорочок в клітку , і назва її було відмінним від сучасного - Henke & Co. Однак коли прийшов час міняти назву для компанії , в голову творцям прийшла думка зіставити ім'я компанії з образом відносно дешевої , але тим не менш, дуже якісною і практичною одягом. Так і з'явилася торговельна марка Tom Tailor , тобто Кравець Том .

У зв'язку з темпами , як нарощувалось виробництво сорочок , ріс і сам бізнес. У зв'язку з цим прийшло рішення розширюватися , і асортимент виробленої продукції був поповнений новими елементами , в які увійшла практично весь одяг , починаючи від повсякденного чоловічого , жіночого та дитячого одягу і закінчуючи одягом верхньої і навіть нижньою білизною .

Однак на шляху до реалізації поставленої мети перед компанією постали деякі перешкоди , в результаті ж перша колекція , яка складалася з одягу для активного відпочинку і занять спортом , була випущена в 1979 році.

Вісімдесяті роки для торгової марки Tom Tailor ознаменувалися випуском деяких блоків одягу для жінок і дітей , проте одяг ця не була випущена в рамках якихось певних колекцій. Реалізовувалася одяг Tom Tailor спочатку на площах торгових центрів , проте пізніше було ухвалено рішення організувати власні точки продажу своєї продукції у вигляді повноцінних фірмових магазинів. Перший такий бутік з'явився в Німеччині в 1994 році, і ідея цілком і повністю виправдала себе , після чого керівники компанією Tom Tailor стали відкривати один за одним магазини не тільки на території Німеччини , але і в інших країнах світу.

На сьогоднішній день компанія Tom Tailor випускає чудові колекції дорослої та дитячої одягу , взуття , а також аксесуари і парфуми .

В інтернет -магазині Аморемода завжди можна купити сток оптом марки Tom Tailor